Kes me oleme?

Gerda Peets

Paula Luks

Meie lugu...

... sai alguse Tartu Ülikooli õpingute igavast kohustusest teha koolitööd. Ülikoolis õppides pidime ennast tõestama mitmete projektide, kodutööde, esitluste ja muude tegemistega. Läbi selle kujunesid välja oma lemmikud teemad ja soovitud suunad, kuhu pürgida. Tegime igava enda jaoks huvitavaks. Lemmikuteks teemadeks sai inglise keel ja sellega koos ka tänu õppejõule Briti kultuur.

Ülikooli ajal rakendasime oma teadmisi pedagoogikast ja inglise keelest õpetades lasteaialastele inglise keelt. Paras katsumus sai ületatud, kui esimesed tunnid nii lõbusaks osutusid, et isegi järgmist korda ära oodata ei suutnud! Tasapisi hakkasime oma tundides katsetama lastele kultuuri õpetamist. Üsna pea oli aeg kolida tagasi kodulinna Tallinna ning sellega tulid ka kohe uued tuuled mõtetes.

Tundus loogiline teha oma asja edasi - seda, mis südame kiiremini põksuma paneb ja põsed naerust roosakamaks teeb! Lasteaialastest said koolilapsed ja tavalisest inglise keelest põnev kultuurilugu. Niisiis sai väikesest seemneideest mõte, mis peatselt ellu viidi. 2013 kevadel registreeriti ära OÜ Bumble Erahuvikool. Meie firma saigi loodud!

Sügisel 2013 saime registreeritud oma õppekava "Inglise keel ja kultuur lastele" Eesti Hariduse Infosüsteemis.

Loodame, et meie pisike, kuid huvitav ettevõtmine veel kasvab ning saame oma eduloole ka järje kirjutada!


Veel meist: 

Meie artikkel Viimsi Teatajas