Menüü

Bumble Summer School

 Screen shot 2015-04-10 at 20.40.50

Kas sulle meeldiks mängida lõbusaid inglisekeelseid mänge, osaleda huvitavates inglisekeelsetes tegevustes, panna proovile oma inglisekeelsed oskused, saada uusi sõpru ning külastada koos toreda seltskonnaga loomaaeda/Elistvere loomaparki? Kui jah, siis Bumble Erahuvikool kutsub sind osalema Bumble Summer School'i!

Bumble Summer School on intensiivkursus, kus käsitleme Bumble Erahuvikooli õppekava “Inglise keel ja kultuur lastele” huvitavamaid teemasid.

Iga päev toimuvad põneva CLIL meetodi põhjal õppetunnid kell 10-13. See tähendab, et me õpime erinevaid õppeteemasid inglise keeles. Laps omandab sellega nii uusi üldteadmisi kui ka keelt. CLIL meetodi motoks on: kasutame keeli, et õppida; õpime, et kasutada keeli. Teadmiste omandamiseks on päeva esimene pool jagatud lühikesteks õppetundideks. “Õppeained”, mida õpime on: inglise keel (tutvustame päeval vajaminevat sõnavara ja fraase, mängulist grammatikat), loodusõpetus, Suurbritannia kultuurilugu, muusika ja matemaatika. Tundides toimub sõnavara õppimine, laste omavaheline suhtlus inglise keeles ning põnevate töölehtede ja projektide tegemine. Vahetundides õpetame lastele mänge, mis on seotud eelkõige sõnavaraga ning mängime traditsioonilisi Suurbritannia õuemänge.

Sõnavara õppimiseks ning projektide tegemiseks kasutame tahvelarvutite abi. Päeva jooksul on tahvelarvutid lastele kättesaadavad inglise keelsete õppemängude mängimiseks ning sõnastikust sõnade otsimiseks.

Kell üks on soe lõunasöök, millele järgnevad päeval õpitud keelt kinnistavad lõbusad mängud ja tegevused. Laagri viimasel päeval lähme mängime Suurbritannia turiste loomaaias / Elistvere loomapargis.Terve nädal on lapsed õppinud nii loodusõpetust kui ka lihtsalt suhtlemist inglise keeles. Sel päeval on aeg oma teadmised praktiliselt tööle panna! Päev on täis praktilisi ja põnevaid ülesandeid ning väljakutseid. Päeva keskel istume maha ja teeme ühe traditsioonilise Suurbritannia stiilis pikniku.

Ootame suvekooli osalema lapsi vanuses 6-10 aastat. Lapsed, kes ei ole varem inglise keelega kokku puutunud, õpivad uusi teadmisi ning ka lapsed, kellel on suhtlemiseks piisav keeletase omandatud, saavad läbi CLIL meetodi oma oskused proovile panna ja neid täiendada.

Suvekool toimub:

Peetri Lasteaed-Põhikoolis 12.-16. juuni

Tartu Tamme Koolis 12.-16. juuni

Mustamäe Kaja Keskuses 12.-16. juuni

Viimsi Huvikeskuses 31. juuli - 4. august

Hind on 125€ / Tartu Tamme Koolis 110€ (millest broneerimistasu 30€). Hinnas on igapäevane soe lõuna ja loomaaia pilet. Kursuse eest on võimalik saada tulumaksutagastust.

Lapse saab suvekooli registreerida siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSet-m0QbiN08mCVch7l8n1C20GV_b3VI9cCtoF959xjNr-O5w/viewform?c=0&w=1

 

Vaata eelmiste aastate suvelaagri pilte

 

 

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Unustasin parooli |  Unustasin kasutajanime

×