Bumble Teaduskool

Sel õppeaastal korraldame kahte teaduslaagrit:

VIIMSI HUVIKESKUSE TEADUSKOOL 17.-21. juuni.

Bumble Teaduskool on viis päeva kestev kursus, milles tutvume erinevate igapäevaelu seletavate teadusteemadega. Päeva esimeses pooles tutvutakse päeva teemaga ning teoreetilise taustaga, mida kinnitatakse erinevate teaduskatse ja projektidega. Seejärel ootab lapsi soe lõunasöök ja vaba aeg. Pärastlõunal jätkub päev katsete ja projektidega. Iga päeva lõpetame kokkuvõtete tegemisega.


Laagrisse on palutud ka külalisesineja - päris teadlane! Ühel päeval külastame Energia Avastuskeskust koos teadusteatriga/ Tervishoiu Muuseumi/ AHHAAd. Koos teeme  ka ise teadusteatrit ja muidugi ei unune kuskile ka erinevad mängud ja koos tegemise rõõm.

Viimsi laagrisse ootame 2.-5. klassi lapsi (laps, kes on 2018/19 õppeaastal käinud 2.-5. klassis). Lapselt ootame siirast huvi end ümbritseva maailma vastu, tahtmist teha koostööd teiste lastega ning head arusaamist eesti keelest.
 
Hind: 140€/ nädal
Hinnas kõik tegevused, soe söök, oode ning kõik õppematerjalid.
2018/19 õa Bumble huviringides osalenud õpilastele kehtib -10% soodustus.
Meie Teaduskool on Bumble Erahuvikooli "teadusring lastele" kiirkursus ning seetõttu saab teaduskoolilt tagasi tulumaksu.

TARTU RAATUSE KOOLI TEADUSKOOL 17.-21. juuni

Bumble Teaduskooli Tartu Raatuse Kooli grupp keskendub viis, põnevat ja teadmisi täis päeva astronoomiale - omandame teadmisi tähistaevast, kosmosest ning planeetidest.

Esmaspäeval, teisipäeval ja kolmapäeval tutvume erinevate teemadega ning teoreetilise taustaga, mida kinnistatakse erinevate teaduskatsete ja projektidega. Projektide keskele on põimitud lõbusad meeskonnatööd soodustavad ja tiimitunnet moodustavat mängud ja tegevused. Lõunal ootab lapsi soe lõunasöök. Iga päeva lõpetame kokkuvõtete tegemisega. Laste soovi kohaselt korraldame kolmapäeval ka põneva teadusteatri. 

Neljapäeval külastame lastega spetsiaalselt meile loodud tähetorni haridusprogrammi. Lõuna ajal peame Toomemäel piknikku (hinnas). 

Reedesel päeval külastame AHHAA keskuse näitust "Ahhaa, võidujooks kosmosesse!" ning planetaariumietendust. Lõunal külastame AHHAA kohvikut, kuhu palume lastel ise meelepärase jaoks raha kaasa võtta.

Tartu laagrisse ootame 1.-4. klassi lapsi. Lapselt ootame siirast huvi end ümbritseva maailma vastu, tahtmist teha koostööd teiste lastega ning head arusaamist eesti keelest. 

Hind: 140€/ nädal 
Hinnas kõik tegevused ning kõik õppematerjalid. 
2018/19 õa Bumble huviringides osalenud õpilastele kehtib -10% soodustus. 
Meie Teaduskool on Bumble Erahuvikooli "teadusring lastele" kiirkursus ning seetõttu saab teaduskoolilt tagasi tulumaksu. Teaduskoolidesse registreerimise vorm:

https://goo.gl/forms/VcQFF5ZCQqC9UCr93