Menüü

Õpetajad

Paula Luks

1387483502 2013 09 14 13.16.01

     

Juhatuse liige

Paula aitab õppekorralduse küsimustes

paula@bumble.ee

+372 5083453

Gerda Peets

1387483155 2013 09 14 13.03.41

    

Juhatuse liige

Õpetaja Tallinna Kristiine Gümnaasiumis ja Tallinna Tehnikagümnaasiumis

gerda@bumble.ee

+372 58033273

Katre Liivanurm

 katre

    

Õpetaja Peetri Lasteaed-Põhikoolis

katre@bumble.ee

 

Ketter Leemet

Õpetaja Peetri Lasteaed-Põhikoolis ja Järveküla Koolis

ketter@bumble.ee

Gerli Viidas

Õpetaja Tallinna Tehnikagümnaasiumis

Gerli@bumble.ee

Seila Jermann 

Õpetaja Tallinna Kristiine Gümnaasiumis

seila@bumble.ee

Küllike Tilk

Õpetaja Viimsi Keskkoolis

kyllike@bumble.ee 

Kristina Zeik

 

Õpetaja Tartu Tamme Koolis

kristina@bumble.ee

Triin Turu

Õpetaja Pirita Majandusgümnaasiumis, Randvere Koolis, Südalinna Koolis ja Viimsi Huvikeskuses.

triin@bumble.ee

Mari Sepping

Õpetaja Kostivere Koolis

mari@bumble.ee

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Unustasin parooli |  Unustasin kasutajanime

×